dbmakler.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

wynajem auta dostawczego
Lifestyle

Długoterminowy wynajem samochodu dostawczego

Długoterminowy wynajem samochodów dostawczych to bardzo opłacalny sposób finansowania posiadanych pojazdów. Warto dowiedzieć się na jego temat nieco więcej.

Koszty wynajmu

Wynajem auta dostawczego jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw głównie ze względów finansowych. Podczas zawierania umowy ustalana jest comiesięczna rata, w której zawarte są wszystkie opłaty związane z codziennym użytkowaniem pojazdu dostawczego. Wśród nich można wskazać zarówno finansowanie, jak i ubezpieczenie pojazdu, podatek drogowy, koszty rejestracji, a także gwarancję na pojazd.

Zdolności inwestycyjne

Kolejną zaletą wynajmu samochodu dostawczego jest zachowanie zdolności inwestycyjnych przez przedsiębiorstwo, które decyduje się na takie rozwiązanie. Firma podczas wynajmu nie blokuje swojego kapitału i dzięki temu może go przeznaczyć na inne inwestycje. W tym przypadku nie pojawiają się także problemy związane z utratą wartości posiadanych pojazdów, ponieważ są one wynajmowane. Dlatego wynajem auta dostawczego szczególnie sprawdzi się u klientów, którzy planują w przyszłości podjęcie działań inwestycyjnych.

Zarządzanie budżetem firmy

Dzięki wynajmowi samochodów dostawczych możliwe jest efektywniejsze zarządzanie budżetem swojego przedsiębiorstwa. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki ustaleniu stałych kosztów miesięcznych użytkowania pojazdu, które nie ulegają zmianom. W tym rozwiązaniu nie pojawiają się również żadne koszty dodatkowe, a wszystkie opłaty są z góry określone oraz zaplanowane z wyprzedzeniem. Dzięki temu klient ma ich świadomość.

Kompleksowa obsługa

Aktualnie bardzo korzystny wynajem samochodów dostawczych można znaleźć między innymi w firmie MAN FS, która oferuje kompleksową obsługę wszelkich procesów. Klient korzystający z wynajmu nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z eksploatacją swojej floty. Opłaca jedynie koszty paliwa oraz pracy zatrudnionych kierowców. Dzięki temu może zmniejszyć swoje comiesięczne zobowiązania.

Dla kogo wynajem?

Wynajem samochodów dostawczych bardzo dobrze sprawdzi się w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności i o różnej wielkości. MAN FS to firma, która oferuje szerokie możliwości finansowania wynajmu samochodów ciężarowych, dlatego bez problemów można dostosować ofertę do potrzeb swojego przedsiębiorstwa oraz indywidualnych preferencji. Wynajem samochodów ciężarowych szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku firm transportowych, które funkcjonują zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Naszą misją jest dostarczanie Ci aktualnych i praktycznych informacji, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Poznaj nasze spojrzenie na świat biznesu i rozwijaj się razem z nami!