dbmakler.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

Jak spakować ciuchy do wysyłki
Lifestyle

Jak spakować ciuchy do wysyłki?

Masz swój sklep internetowy z odzieżą? A może pozbywasz się zbędnych rzeczy z garderoby albo przeprowadzasz się i masz do wysłania paczkę z częścią Twoich ciuchów. I zastanawiasz się jak się do tego zabrać, jak zapakować ubrania do wysyłki?

Jeśli sprzedajesz ciuszki, zadbaj o profesjonalny wygląd.

Kto by chciał po otwarciu przesyłki z ciuchami zobaczyć zamówione rzeczy pogniecione lub w nieładzie w  brudnym kartonie? Chyba nikt, prawda? Ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego warto zadbać o staranne ułożenie wysyłanej odzieży. Możemy przełożyć każdą sztukę odzieży ekologicznym papierem lub bibułą do pakowania. Przykłady dobrego zapakowania można zobaczyć na blogu kartony24. Korzystając z zawartych tam porad, estetycznie zapakujesz każdą przesyłkę.

Ile tego mam?

Na samym początku warto zorientować się ile rzeczy mamy do wysłania. Ustalimy w ten sposób, w co najlepiej je zapakować. Pojedyncze sztuki odzieży możemy włożyć do foliopaka lub wysłać w kopercie bąbelkowej. Jednak jeśli ubrań jest więcej, dobrym rozwiązaniem będzie zapakowanie ich do kartonu. Może się okazać, że jeden nie wystarczy. Trzeba wtedy rozejrzeć się za kartonami w odpowiednich rozmiarach. Zestawienie różnych kartonów i możliwości dokładnie opisane jest w tym artykule.

Dlaczego rozmiar jest ważny?

Dużą popularnością cieszą się paczkomaty. Jest to prosty i wygodny sposób wysyłki. Ich atutem jest też cena i to, że są dostępne 24 godziny na dobę. Jednak, żeby z nich skorzystać, trzeba znać rozmiary skrytek. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdyby pieczołowicie zapakowana paczka nie zmieściła się do opłaconej skrytki. Na tej stronie znajdziesz dokładne wymiary poszczególnych gabarytów. Bez problemu znajdziesz tam również kartony idealnie dopasowane do dostępnych rozmiarów skrytek. Gdy ustalimy już, w czym wysyłamy naszą odzież, kolejnym krokiem będzie odpowiednie zabezpieczenie przesyłki.

Jak zabezpieczyć ciuchy w kartonie

Przesyłki nie mają łatwego życia. Sortownia jest miejscem, gdzie paczki są narażone na uszkodzenie. Pojazdy kurierów często są wypełnione po brzegi. Warto zastanowić się jak spakować ubrania do wysyłki, aby dotarły do klienta w nienaruszonym stanie. Ważne będzie dobre wypełnienie pustych miejsc w kartonie. Dzięki temu będzie mniej narażony na uszkodzenia podczas długiej drogi do odbiorcy. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju wypełniacze. Mogą to być wypełniacze papierowe, ekologiczny skropak, folia bąbelkowa albo pocięte kartony. 

Tak zapakowane ubrania na pewno trafią do odbiorcy w dobrym stanie. Przełoży się to na zadowolenie Twoich klientów bez względu na to, czy sprzedajesz w sklepie internetowym czy może tylko pozbywasz się pojedynczych sztuk odzieży zalegających w Twojej szafie.

Naszą misją jest dostarczanie Ci aktualnych i praktycznych informacji, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Poznaj nasze spojrzenie na świat biznesu i rozwijaj się razem z nami!