dbmakler.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

kredyt w plus na kartę
Finanse

Jak wziąć kredyt w Plusie – czy warto?

Brak środków na koncie może przysporzyć nam sporo problemów podczas komunikacji. Plus na kartę oferuje kredyt na saldo telefonu, kwota jest zależna od długości stażu w sieci telefonicznej jako klient. Warto zauważyć, że istnieje też Plus Bank jest to oferta bankowości od operatora sieci Plus. Dowiedz się czym się to różni czytając dzisiejszy artykuł.

Agenda:

  • Różnica między kredytem w Plus i kredytem w Plus Bank
  • Jak wziąć kredyt na kartę?
  • Jak wziąć kredyt w Plus Bank?

Jak wziąć kredyt w Plusie?

Istnieje firma Plus oraz Plus Bank jednak są spore różnice jeśli chodzi o formę kredytu oraz działanie obu firm, których nazwa jest też praktycznie bardzo podobna. W zależności na co się zdecydujemy warto wiedzieć o tym.

  • Kredyt Plus na kartę jest zupełnie inną usługą niż kredyt gotówkowy w Plus Bank. Środki na kartę otrzymujemy jedynie na połączenia telefoniczne jeśli nasze saldo nie będzie dodatnie, wystarczy wpisać odpowiedni kod w naszym telefonie.
  • Jeśli jednak mówimy o tym jak wziąć kredyt w Plusie, to mamy na myśli o tym jak otrzymać gotówkę. Istnieje pożyczka w Plusie przygotowana przez Plus Bank, która działa jak zwyczajny bank. Żeby otrzymać pieniądze, wystarczy że mamy dowód osobisty, zdolność kredytową a następnie wnioskujemy o pożyczkę oraz ustalamy formę spłat. Maksymalna kwota kredytu będzie różna w zależności od naszej zdolności, gotówkę możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Kredyt w Plus na kartę – czym właściwie jest?

Jeżeli na naszym saldzie nie będzie dostępnych środków do wykorzystania, mamy możliwość skorzystania z oferty kredytu. Pożyczka w plusie działa podobnie jak wszędzie. Żeby otrzymać kredyt i aktywować usługę należy spełnić kilka podstawowych warunków.

  • Posiadać taryfę w sieci plus na kartę.
  • Być aktywnym użytkownikiem co najmniej 3 miesiące.
  • Aktywne usługi wychodzące oraz dokonać chociaż jednej wpłaty na wysokość 5zł

Opłaty za aktywacje kredytu wynoszą 20 groszy a następnie są bezpłatne. Żeby otrzymać daną kwotę wystarczy, że wpiszemy *136*# i naciśniemy zieloną słuchawkę. Wysokość kredytu plus może różnić się dla poszczególnych użytkowników.

Kredyt w Plus Bank – co trzeba wiedzieć

Jest to normalny bank i wzięcie kredytu nie różni się od innych instytucji. Zatem jak wziąć kredyt w Plusie? Wystarczy, że wypełnimy wniosek o kredyt przez internet, podamy numer telefonu lub sami wykonamy połączenie. Można także wysłać sms na podany na stronie numer a następnie doradca sieci Plus skontaktuje się z nami. Opłaty za kredyt są szczegółowo podane na stronie instytucji.

Jak wziąć kredyt w Plusie – podsumowanie

Wnioskowanie o kredyt w przypadku Plus Banku odbywa się tak jak w każdym tradycyjnym banku, jeśli natomiast skończy nam się saldo na naszej karcie telefonicznej warto aktywować pożyczkę w Plusie za cenę 20 groszy i uzyskać dodatkowe środki na rozmowy telefoniczne lub korzystanie z internetu.

Sprawdź też:

Jak wziąć kredyt w Orange

Czy można wziąć kredyt na pesel? Odpowiedź i porady dla kredytobiorców

Czy wkład własny wpływa na wysokość kredytu?

Naszą misją jest dostarczanie Ci aktualnych i praktycznych informacji, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Poznaj nasze spojrzenie na świat biznesu i rozwijaj się razem z nami!