dbmakler.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

Listwy ścienne ozdobne
Lifestyle

Listwy ścienne ozdobne

Listwy ścienne ornamentalne to ułamek, który może dołożyć wnętrzom Twojego domostwa nadzwyczajnego charakteru . W naszej ofercie prezentujemy profile o modnej stylistyce, dzięki czemu ich zastosowanie może sprawdzić się zarówno we wnętrzach typu industrialnego, skandynawskiego, glamur, vintage czy klasycznych. Listwy ścienne bezkonkurencyjnie nadają się również do asekuracji ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami, obiciami czy zalaniami. Ze względu na pedantyczne wykonanie naszej sztukaterii wewnętrznej, gwarantujemy całkowitą jej niewrażliwość na wilgoć oraz pęcznienie. Dodatkowo znakomicie sprawdzi się także w salach mocno nasłonecznionych, dając gwarancję, że nie przekształci swojego charakteru , nawet po kilku latach użytkowania . Montaż listwy ściennej jest nieskomplikowany , potrzebne do tego będą elementy pomocnicze dostępne w ofercie Mardom decor oraz podstawowe umiejętności wykańczania wnętrz.

Listwy ściennie ozdobne w sypialni

Sypialnia to miejsce ukojenia i regeneracji, dlatego powinniśmy zwracać szczególną uwagę na aranżację  jej wnętrza, aby pomagała ona w odnowie sił, a nie męczyła niepotrzebnie wzroku.  Doskonale pomogą w tym listwy ściennie dekoracyjne, z których tworzyć można efektowne sztukaterie ściennie. Ekrany, rozety sufitowe, standardowe profile ścienne to tylko kilka z wielu pomysłów na aranżacje tego pomieszczenia, które nadadzą sypialni zupełnie nowego wymiaru .

W sypialni również często stawia się na wykończenie lamelami czyli listwami ściennymi, które oprócz tego, że nadają wnętrzu nadzwyczajny design i dają wrażenie ciepła, to jeszcze regulują akustykę wygłuszając dźwięki i tworzenie się echo.

Listwy ścienne ozdobne w kuchni

Zastosowań listew ozdobnych w kuchni jest mnóstwo ,zaczynając od takich, którymi można zakończyć blat, po ozdobienie nimi przestrzeni pomiędzy blatem a szafkami kuchennymi wiszącymi, to również można wykończyć nimi np. wyspę albo zamontować je na suficie. Jeżeli zależy nam, aby spotęgować optycznie przestrzeń kuchni, to białe lamele sprawdzą się do tego bezkonkurencyjnie. Dodatkowym atutem jest to, że właśnie ten rodzaj dekoracji można w każdej chwili przemalować na inny kolor.

Listwy ścienne w pokoju dziecka

Wymarzona aranżacja pokoju dziecka rzadko kończy się na ujednoliconym kolorze ścian. Zazwyczaj młodzi projektanci swoich przyszłych wnętrz pragną mieć w nich wiele wzorów, nowoczesnych kombinacji, które można uzyskać właśnie za pomocą naszych listew ściennych.

Pozwalają one tworzyć efektowne sztukaterie, które można dodatkowo podświetlić taśmą LED nadając klimatu sypialni dziecka.

Dodatkowym profitem naszych produktów jest, to że można we własnym zakresie malować je farbą wodną, dzięki czemu w pokoju dziecka nigdy nie będzie brakowało fantazji.

Każdy rodzic wie, że wszystkie elementy w pokoju dziecięcym nie dość, że muszą być kolorowe i stylowe to jeszcze powinny być odporne na uszkodzenia czy zalania. I nasze właśnie takie są, dzięki technologii ScratchShield, która polega na bezkonkurencyjnym utwardzeniu powierzchni listwy i zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami. Po zastosowaniu wysokiej klasy utwardzaczy polimerowych oraz zwiększeniu odporności uderzeniowej, twardość listwy wzrosła o 40% w stosunku do profili, które nie mają tej technologii.

https://mardomdecor.com/listwy/listwy-scienne/

Naszą misją jest dostarczanie Ci aktualnych i praktycznych informacji, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Poznaj nasze spojrzenie na świat biznesu i rozwijaj się razem z nami!