dbmakler.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

Lavard
Lifestyle

Polska Marka Odzieży Damskiej – Lavard

Życzysz sobie dopasować styl biurowy do swojego stylu pracy, ale uważasz, że to trochę ciężkie do zrobienia, ponieważ po pierwsze natrafiasz na kłopot z podjęciem decyzji, które elementy będą odpowiednie dla Twojego outfitu businnes casual, z drugiej strony nie masz pewności ani wiedzy związanego z takim stylem ubioru.

Na pierwszym miejscu jest marynarka, to flagowy element biznesowego stroju, który doskonale pasuje do wszystkich zestawień i nadaje im elegancki i zrównoważony wygląd. Czy to szary, biały, w paski, marynarka w towarzystwie chino w towarzystwie klasycznych butów na obcasie z pewnością nada Twojemu wyglądowi swobodnego i eleganckiego charakteru. Należy zainwestować w także ołówkową sukienkę wysokiej jakości. W subtelnym odcieniu i o idealnie dobranym fasonie fantastycznie spiszę się w pracy jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. Jeśli w grę wchodzą kolory, zdecyduj się na kombinacje czerni i bieli oraz spokojne stylizacje monochromatyczne. Nigdy nie ignoruj akcesoriów, mają one siłę, która kompletnie odmieni nasz wygląd. Na przykład zegarek lub torebka podbijają stylizację i dodają jej niebanalnego akcentu. Zawsze tylko musimy upewnić się, że akcesoria są w wizytowym stylu. Unikaj rzeczy ekscentrycznych oraz zbyt świecących. Dress code jest czasami podstępny i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i opanowaliśmy zasady, definicja wciąż może powodować dezorientację i niepokój u wielu osób. Na szczęście skierujemy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to świetnym pomysłem stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już zastanawialiście się czym jest „smart casual” i nadal nie znaleźliście pomysłu na stylowy look, który byłby w Waszym stylu to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań. Proponujemy Wam parę drobnych wskazówek smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest trochę niejednoznaczny. To styl, który wymaga przemyślanego, a zarazem super komfortowego ubioru. W związku z tym nienaganny wygląd potrzebuje równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy postawić na elementy, które wyglądają elegancko, ale są również komfortowe.
Z uwagi swoją wystudiowaną, a jednocześnie wygodną estetykę, elegancki zestaw często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż mnóstwo stylizacji może należeć do obu kategorii, utrzymują się między nimi drobne różnice. Na przykład, business casual w głównej mierze wymaga bardziej przepisowego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej modny. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele uroczystości, w tym uroczyste spotkania lub podczas biznesowych spotkań. Szczęśliwie, rodzaj okazji pomoże w dobraniu swojej stylizacji i tym samym pokieruje na dobrą ścieżkę. Projektując swój outfit, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która oferuje kolekcję w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety znajdą propozycje doskonałe na wesele, do biura czy na spotkanie z przyjaciółmi. Cała kolekcja jest niezwykle dopracowana. Zrobiona z najwyższej jakości tkanin i ze szczególną dbałością o detale. Jest dowodem wielkiego kunsztu krawieckiego.

https://www.lavard.pl/

Naszą misją jest dostarczanie Ci aktualnych i praktycznych informacji, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Poznaj nasze spojrzenie na świat biznesu i rozwijaj się razem z nami!